Zakładanie ogrodów Trójmiasto (Gdynia)

Zakładanie ogrodów Trójmiasto (Gdynia)

Zakładanie ogrodów Trójmiasto (Gdynia). Ogród w stylu naturalistycznym.

W ogrodzie zastosowano nawierzchnię postarzaną z kolekcji Libet w ciepłych barwach. Połączono dwa kolory piaskowy i torfowy brąz. Zastosowano też dwa formaty kostki. Murki oporowe w ciepłym beżowym kolorze również należą do kolekcji Libet i doskonale komponują się kolorystycznie z nawierzchnią.

Nasadzenia zaplanowano tak aby ogród cały rok był ozdobny i kipił kolorami. Istniejące drzewa iglaste uzupełniono kwitnącymi krzewami ozdobnymi i bylinami. Ciekawym elementem jest również such strumień z trawami ozdobnymi. Na rabatach zastosowano nie tylko kruszywo ozdobne w ciepłych kolorach ale również korę sosnową. Ze względu na dużą ilość kostki placyk wypoczynkowy wykonano z trawy.

Do prac powierzonych naszej firmie należało również założenie trawnika z rolki z siatką na krety oraz instalacja systemu automatycznego nawadniania.

zakładanie ogrodów Trójmiasto

Zakładanie ogrodów Trójmiasto zakładanie ogrodów Trójmiasto

 

zakładanie ogrodów Trójmiasto, zakładanie ogrodów Gdynia, zakładanie ogrodów Gdańsk, zakładanie ogrodów Kosakowo, zakładanie ogrodów Rumia, zakładanie ogrodów Władysławowo, zakładanie ogrodów Puck