Zakładanie ogrodów Kosakowo – drugi etap zakończony:)

Zakładanie ogrodów Kosakowo – drugi etap zakończony:)

Zakładanie ogrodów Kosakowo. Ogród w stylu nowoczesnym.

Założony przez nas ogród charakteryzują wyniesione rabaty.  Zastosowano materiał w dwóch kolorach – białe palisady z granitu oraz grafitowe z kolekcji Libet. Centralnym elementem jest ściana wodna z łupka szarogłazowego obsadzona bambusami i trawami ozdobnymi. Zbiornik wodny został ukryt:) woda znika pod kamieniami dzięki czemu cała rabata wraz z roślinami tworzy jednolitą całość.

W ogrodzie przeważają trawy ozdobne uzupełnione krzewami iglastymi i bylinami. Żywopłot, który ma stanowić osłonę od sąsiada zaplanowano z cisa pospolitego, stanowi on piękne tło dla liliowca pospolitego, który latem obsypuje się karminowymi kwiatami. Od strony tarasu zaplanowano szeregowe nasadzenia pięknej odmiany Brzozy pożytecznej ‚Doorenbos’, która charakteryzuje się śnieżnobiałą korą. Pod drzewami posadzono trawy ozdobne z rozchodnikiem ogrodowym, który oprócz pięknych karminowo-różowych kwiatów ma również ozdobne pędy. Mimo niewielkiej powierzchni ogrodu zieleń skomponowano tak aby w ogrodzie przez cały rok coś kwitło. Dzięki grupowym nasadzeniom w ogrodzie o każdej porze roku pojawiają się kolorystyczne plamy.

Prace, które również zostały wykonane przez naszą firmę to: system nawodnienie połączony ze studnią głębinową, rozprowadzenie oświetlenia z podziałem na sekcje oraz montaż lamp oraz założenie trawnika z rolki z siatką na krety.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zakładanie ogrodów Kosakowo Zakładanie ogrodów Kosakowo  Zakładanie ogrodów Kosakowo Zakładanie ogrodów Kosakowo Zakładanie ogrodów Kosakowo Zakładanie ogrodów Kosakowo Zakładanie ogrodów Kosakowo

 

zakładanie ogrodów Kosakowo, zakładanie ogrodów Gdynia, zakładanie ogrodów Gdańsk, zakładanie ogrodów Trójmiasto

projektowanie ogrodów Kosakowo, projektowanie ogrodów Gdynia, projektowanie ogrodów Gdańsk, zakładanie ogrodów Trójmiasto

www.zielonemarzenie.pl