Ogród na dachu:) w sierpniu wchodzimy z realizacją…:)

Ogród na dachu:) w sierpniu wchodzimy z realizacją…:)

Projektowanie ogrodów Kosakowo.

W projekcie zaplanowaliśmy najdrobniejszy szczegół, rozpoczynając od mebli, przez oświetlenie, kończąc na zieleni.

Wśród materiałów dominuje drewno oraz kruszywa ozdobne – jasne drewno (w dwóch odcieniach bieli i naturalnego drewna)  bardzo dobrze komponuje się z ciemnym kamienie w kolorze bazaltowego grafitu. Całość dopełniają rośliny, które nie tylko są ozdobne ale również bez trudu przezimują w donicach. Donice dodatkowo zostały zabezpieczone styropianem i folią, a dno obsypane keramzytem.

Oświetlenia w formie typowych lamp nie mogliśmy zaplanować, dlatego zaproponowaliśmy delikatne światło w formie lampionów, stanowi ono uzupełnienie istniejących na ścianie kinkietów.

Ciekawym elementem w projekcie jest stolik kawowy – w którym rosną żywe rośliny. Dobrano takie gatunki roślin, które przeżyją przy minimalnym podlewaniu i nie będzie im przeszkadzało duże nasłonecznienie wpadające przez szybę.

Ścianka od sąsiada pełni nie tylko funkcję osłony ale jest też ozdobnym elementem – połączenie żaluzjowych drewnianych przesłon z ozdobną ażurową ścianką z metalu w połączeniu z roślinami jest ciekawym akcentem i uzupełnieniem całej kompozycji.

projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo projektowanie ogrodów Kosakowo

Projektowanie ogrodów Kosakowo – Ogród na Dachu.

Masz duży taras, ogród na dachu i nie wiesz jak go zagospodarować?

Zapraszamy do współpracy razem zaplanujemy najdrobniejszy detal w Twoim ogrodzie.

 

 

projektowanie ogrodów Kosakowo, projektowanie ogrodów Gdynia, projektowanie ogrodów Sopot, projektowanie ogrodów Trójmiasto, projektowanie ogrodów Puck, projektowanie ogrodów Władysławowo